Жалоба на лежачих полицейских

Я писал уже о чудо лежачих полицейских установленных с пол года назад, и вот пришло время действовать. Товарищ подготовил жалобу и в бой :) Текст ниже:

Макіївський міський відділ ДАІ ГУМВС України Донецької області

_________________адрес_______________

ФИО

_________________адрес_______________

З А Я В А

В липні 2010р. за адресами: м. Макіївка, вул. Ткаченко, 43; м. Макіївка, вул. Крилова, 28; м. Макіївка, вул. Перемоги, 33, м. Макіївка, пр. Красногвардійський (перехрестя з вул. Дружби народів) на дорозі було встановлено штучні асфальтові пагорби за функціональною ознакою примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки (далі – «Асфальтові пагорби»).

Зазначені асфальтові пагорби не є пристроями примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки, оскільки не відповідають вимогам ДСТУ 4123:2006, зокрема п. 3.1, 3.2, 3.3.1, 3.4.1, 3.4.2, 3.4.3, 3.5.1, 5.2, 5.3.

Про наявність пагорбів попереджають знаки – 1.11 «Пагорб» та обмеження максимальної швидкості 3.29, але вони встановлені з порушенням вимог ПДД безпосередньо над пагорбами в гілках дерев.

В темний час доби пагорби неможливо ідентифікувати на дистанції, що не дозволяє знизити швидкість до рівня безпечного для подолання пагорбу, без застосування екстреного гальмування.

Спираючись на вищевказане, асфальтові пагорби створюють перешкоду руху транспортних засобів, примушують водіїв до екстреного гальмування та маневрування, сприяють виникненню аварійних ситуацій, конфігурація та встановлення пагорбів суперечить законодавству України.

Згідно ст. 3 Закону України «Про дорожній рух» забезпечення безпеки дорожнього руху в Україні покладається на Державну автомобільну інспекцію.

Керуючись ст. 3 Закону України «Про дорожній рух», Інструкцією з питань діяльності підрозділів державно-патрульної служби Державтоінспекції МВС, затвердженої наказом МВС України №111 від 27.03.2009, а саме п. 3.16, 3.2, 3.6, 5.2.1, -

прошу:

1. Вжити заходів щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, а саме усунення перешкод руху транспортних засобів (негайний демонтаж асфальтових пагорбів або приведення їх до повної відповідності вимогам ДСТУ 4123:2006).

2. Поінформувати заявника які саме заходи, ким і у який термін заплановано вжити з метою усунення порушень законодавства та забезпечення безпеки дорожнього руху.

11.10.2010р.

ответ тут http://alexandr.dn.ua/?p=1887


Случайные записи


    Оставить комментарий